Hledání

Přihlášení

Home arrow Fórum
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>
Re:AAD - 04. 10. 2008 22:57 Jo kdo šetří má za tři , a třikrát rychleji mu to frčí do ……………………………..
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 05. 10. 2008 14:37 slysel jsem o zene z CR, co skakala v reprezentaci, mela x000 seskoku a pri zavade si misto odhozu jen sundala prilbu a rukavice ;o|

V takový situaci bych si spíš sundaval kalhoty...
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 05. 10. 2008 18:32 A ja jsem slysel, ze na Marsu jsou lucni kobylky velky jako siska salamu.... pokud chces pouzivat podobny argumenty, uvadej misto, rok, dropzonu nebo aspon jmeno, te udajne reprezentantky. Jinak jenom kecas....
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 05. 10. 2008 20:09 to: PETR
Hele Peto to tvé intro v profilu je fakt hustý
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 05. 10. 2008 20:16 To: Renda
Dík , nevim proč se to nehejbe i ve fóru...
Jinak tohle je taky dobrý: http://journals.tuxreports.com/lch/archives/skydiver.gif
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 09. 10. 2008 19:35 Zdravím.Osobně si myslím že by ADD měli používat všichni bez ohledu na kategorii počet seskoků a pod.Když jsem někdy viděl skákat dvojky nebo trojky kde neměli ani haubnu a ani ADD tak jsem si říkál: tak ještě tedka vám to vyšlo... Já mam MPAAD a nějak nerozlišuju ani nedám na pomluvy viz..."českej výrobek to teda nechcu" beru to jako přistroj ověřenej vyzkoušenej a ne jako něktěří: to radši budu skákat bez ADD než s MPAADem. Ačkoli nevím proč tohle někteří jedinci prosazují když já jsem žádnou stížnost na mpaad neslyšel.Jenom ty stylu "jedna bába povídala" ale nic ověřenýho jsem nikdě nenašel.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 09. 10. 2008 19:35 Zdravím.Osobně si myslím že by ADD měli používat všichni bez ohledu na kategorii počet seskoků a pod.Když jsem někdy viděl skákat dvojky nebo trojky kde neměli ani haubnu a ani ADD tak jsem si říkál: tak ještě tedka vám to vyšlo... Já mam MPAAD a nějak nerozlišuju ani nedám na pomluvy viz..."českej výrobek to teda nechcu" beru to jako přistroj ověřenej vyzkoušenej a ne jako něktěří: to radši budu skákat bez ADD než s MPAADem. Ačkoli nevím proč tohle někteří jedinci prosazují když já jsem žádnou stížnost na mpaad neslyšel.Jenom ty stylu "jedna bába povídala" ale nic ověřenýho jsem nikdě nenašel.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 16. 12. 2009 00:50 @hors: Ja som pocul, ze existuje banda *****, ktori nie su schopni uverit ani tomu, co vidia, ale to sa vas samozrejme netyka...
btw: ten pripad s odhodenim prilby je dost stary a v tej dobe neboli na trhu ziadne AAD, je to ale dost znamy pripad reprezentanta - zial, nikto nevie, ako v krizovej situacii zareaguje
@AAD: kazdy sa moze bat missfire, ale hlupak, co si kupi pristroj do padaku a potom si ho nezapne si akurat zasluzi nejaky slaby uder do hlavy od vyskovky, popripade nejaky freefall naraz jedneho s druhym a mnoho podobnych pikanterii, ako vyskocene rameno, nahla nevolnost, atd... ale jaaj, zabudol som, v Cechach skacu superhrdinovia - co vidno podla statistik
@MPAAD: co poznam riggerov, nemaju proti nemu vyhrady, je bezkablovy, nezabudnes prevliect zatvaraciu snurku cez pyropatronu, striela o nejakych 30-50 metrov vyssie nez genialny cypres a jediny problem mal na zaciatku kvoli software/elektrostatike a ine kvoli "privilegiam" vyrobcov postrojov, ktori mu OF COURSE dali pre istotu BAN, lebo je to nieco, co nema preco nefungovat... SRY VIGIL - stvrta vymena pyropatron za 2-3 roky, CYPRES II - nejake tie posahane senzory, par vytecenych baterii, sem-tam ti zhasne display (inak pristroj funguje - kktina ako voda v kosi)
HMMMMMM... geniovia vsade naokolo

ALE REKLAMA JE SJUPR, VED ONI TVRDIA, ZE JE TO NAJLEPSIE... KUPTE SI TIETO ***** - JAAAJ ZABUDOL SOM, REKLAMA JE ZAKAZANA

Příspěvek editován: jaro, v: 16. 12. 2009 01:00
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 16. 12. 2009 10:11 to jaro: nevim o tom, ze bych patril k nejake "bande",
nicmene se domnivam, ze k diskuzi o bezpecnosti je treba u incidentu uvest alespon rok, dropzonu a trochu vic detailu.
sry, ale argumenty typu:

"ten pripad s odhodenim prilby je dost stary a v tej dobe neboli na trhu ziadne AAD, je to ale dost znamy pripad reprezentanta"

jsou proste na nic. ten pripad by me zajimal, zkus zjistit podrobnosti a napis o tom clanek, gondo ho sem urcite rad da.

taky prilis nerozumim vete: "v Cechach skacu superhrdinovia". muzes to trochu rozvest?

vigil: at pocitam jak pocitam, 4 vymeny cutteru za tri roky si fakt nepamatuju a nepamatuje si je ani vyrobce http://www.vigil.aero/files/images/Information_Bulletin_-_Vigil_Cutters.pdf

mpaad: cekas od vyrobcu postroju, ze povoli do svych vyrobku pouziti vytazneho padacku jineho vyrobce???
jinak mpaad samozrejme funguje a je ok, proc taky ne?

Příspěvek editován: hors, v: 16. 12. 2009 10:26
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 20. 12. 2009 18:12 @hors: nemyslim si, ze by ste nepatrili k bande (neveriacich Tomasov), uz ste to dokazali spochybnenim "pocul som o pripade, kedy reprezentantka...", ja som o tom tiez pocul, je to stary pripad, hladajte sam, ja na to cas nemam. Aky je vlastne vas nazor na pouzitie AAD? pretoze o tom je diskusia... ja vam poskytnem tento argument pre ano (lebo pre nie zvycajne videa neuverejnuju):
http://cypres.cc/index.php?option=com_content&view=article&id=99&Itemid=77&lang=en

@vigil: myslim, ze ostatne sa vas netykalo... menil som verziu cutteru 1 za 3 (nezaujimalo ma objednavat verziu 2, lebo kym som to stihol, oni stihli zistit, ze je nahovno) a teraz znovu 3 za 3, to su 3 vymeny behom kratsieho casu nez 3 roky... ale som rad, ze pri Cyprese ste neodporovali - ten bulletin je stary - vymena cutteru 1 za 3 a 2 za 3, hladajte poriadne, ja to mam priamo vo svojej povinnosti.


@mpaad: islo o poznamku k jednemu z najjednoduchsich a podla mojho nazoru najkvalitnejsich AAD na trhu, je mi lahostajne, ako sa Vector, Javelin a ostatni vyrobcovia postavia voci nemu - nezivim sa MarSom
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>