Hledání

Přihlášení

Home
Tandemové seskoky PDF Tisk E-mail

Pro níže uvedené tandemové seskoky doporučujeme některé z větších letišť. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme se zajištěním tandemového seskoku. Klademe velký důraz na bezpečnost, doporučujeme pouze provozovatele tandemových seskoků s odpovídajícím zázemím a vybavené vhodnými zabezpečovacími přístroji. Tandemové seskoky lze zakoupit i jako netradiční dárek k různým příležitostem formou dárkového poukazu. Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena závisí na tom, na kterém letišti svůj sen o létání uskutečníte.

 


Tandemový seskok

tandemy01.jpg

 

Pro koho je určen:
Tandemový seskok je určen pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet pocity parašutistů při volném pádu, a to bez náročné přípravy. Bezpečně připoutáni ke zkušenému parašutistovi opustíte letadlo ve výšce 4000 metrů, abyste během následující minuty zažili krásu volného pádu. Ve výšce 1600 metrů otevírá tandempilot padák a Vy si můžete užívat výhledů do dalekého okolí a vyzkoušíte si i řízení padáku. Po asi deseti minutách bezpečně přistanete. Budete-li chtít, lze natočit průběh tandemového seskoku profesionálním kameramanem, který Vám krátce po seskoku dá sestříhaný a ozvučený cca 15 minutový videozáznam z tohoto jedinečného zážitku.

 

tandemy02.jpg

 

Omezení:
Seskok lze absolvovat ve věkovém rozmezí 8–100 let, maximání váha je 115 kg. Jestliže jste kardiak, máte cukrovku či epilepsii, musí o tandemovém seskoku rozhodnout Váš lékař. Tandemový seskok provádějí i paraplegici či senioři nad 90 let.

Cena:
Cena tandemového seskoku: 3600,-
Cena kamera: cca 1200,-*
Cena kamera+foto: cca 1600,-*

* ceny se mohou na tom kterém letišti mírně lišit

 

tandemy03.jpg

 

Jak to vlastně probíhá?
Tandemovému seskoku předchází nenáročná cca 20 minutová příprava, během které Vás tandempilot seznámí s průběhem tandemového seskoku. Vše potřebné pro tandemový seskok vám bude zapůjčeno (kombinéza, brýle, speciální přilba). Po absolvování přípravy půjdete se svým tandempilotem do letadla. Během stoupání si vás k sobě připoutá a asi po dvaceti minutách letu společně vyskočíte z letadla. Během volného pádu lze normálně dýchat, můžete mávat kameramanovi, můžete křičet, smát se, prostě si užívat rychlosti 200 km/hod. Není lehké popsat pocity při volném pádu někomu, kdo je nezažil. Tady opravdu platí, že se to musí prostě zažít. Jakmile otevře tandempilot padák, hluk rychle proudícího vzduchu utichne a vy máte dalších pár minut na to, abyste si užili výhled na matičku zem z poněkud jiného pohledu, než na jaký jste asi zvyklí. Až přistanete zpět na letišti, dostanete osvědčení o Vašem tandemovém seskoku.

 

tandemy04.jpg

 

Máte strach z výšek?
Je pravda, že někteří tandemoví pasažéři upozorňují, že se ve výšce necítí „jako doma“. Strach z výšek se ale většinou projevuje tehdy, jste-li pevně spoutaní se zemí – tedy např. na skále, na rozhledně, na vysoké budově… Pasažéři si po seskoku na své obavy ani nevzpomenou, ale v duchu se tam nahoru vrací ještě mnohokrát a mnohokrát sní svůj sen o létání. Tak na co ještě čekáte? Ozvěte se nám a podívejte se na svět hezky z výšky.

4000.cz doporučuje: http://www.tandemovy-seskok-pribram.cz