Hledání

Přihlášení

Home arrow Články arrow Zajímavosti arrow KOČIČKY 2012: 23 way! Rekord pokořen aneb PsychedeliCATs v Klatovech
KOČIČKY 2012: 23 way! Rekord pokořen aneb PsychedeliCATs v Klatovech PDF Tisk E-mail
Autor: Jitka -nzk- Hejlová, 19. 09. 2012 (9581x shlédnuto)

kocickaLetiště Klatovy, sobota 15. září 2012. Oblačnost zvaná deka vybízí zůstat  v posteli. Dopoledne se situace střídavě vylepšuje, ale díry v mracích kdosi  opět fofrem zalepuje. Počet Kočiček – parašutistek,  které sem přijely překonat rekord v RW formacích se smrsknul z původně přihlášených 28 na 23. Právě 23 je minimální počet nutný k překonání posledního rekordu 21 way z roku 2009. Do letadla musí všechny a ztráty nejsou povoleny!

Kočičky 2012 jsou čtvrtým ročníkem dnes už tradiční holčičí akce a všichni, včetně pánského doprovodu, si je dokonale užívají. Nebýt toho, formace různobarevných koček nemá šanci na úspěch. V rámci sjednocení barev a podpoření dobré pohody navlíkáme týmová trika s nápisem PsychedeliCATs 2012 a nasazujeme kočičí uši. Na večer je připravena grilovačka a spoďáry s natištěným růžovým ochlupením a nápisem „Bring back hairy pussy“. Vzhledem k líné oblačnosti můžeme absolvovat opravdu důkladnou pozemní přípravu.

Kouč Gejza, toho času v rekonvalescenci (s berlemi kočičkám daleko neuteče!), šermuje holemi jako rytíř Jedi a uplatňuje svá trenérská  kouzla z FTVS. Provozovatel letadla Pink je flexibilní a jakmile je vše hotovo a počasí jen trochu dovolí, rychle se loadujeme do bílého Skyvana a jdeme nahoru.

 

exit

 

První pokus velmi nadějný, ale pár koček ještě honí myši kolem sestavy. Druhý seskok překvapivě o něco horší a počasí také, což hbitě využíváme k pauze na oběd a to je dobrá volba: třetí pokus po výskoku nic moc, základ se na pár vteřin rozpadá, ale zkušený pilot Filip nás „hází“ do prosluněné díry, kde je vše jak má být a  kočky bojují jako lvice. Sestava se chvílemi vlní a všemožně vzpouzí. Marně. Po přistání si ukazujeme oči plné otazníků a zatím jen opatrná radost. Bylo to tam? Dá součet spojení a rozpojení na různých koncích sestavy obraz celé 23 way? Chvilka napětí,  náš dvorní kameraman Lugi pouští záznam na velké obrazovce, dvorní rozhodčí Vašek Červenka bedlivě sleduje zpomalený záznam a vyřkne ortel….. a … obrovský řev……máme to!!!

 

23-way

 

Český ženský rekord v RW formacích se tímto vrací na letiště Klatovy. Tady jsme na jaře 2003 stvořily první větší ženskou formaci - 14way, která byla oficiálně uznána jako národní rekord. Akce se uskutečnila za asistence Andrey Ptáčkové, na jejíž počest se od roku 2005 schází Kočičky, aby rekord překonaly, zaskákaly si a divoce pobavily, stejně jako to uměla ona. Je skvělé, že tradici držíme a že se naše řady rozrůstají přestože tři členky původních rekordmanek -Andrea, Markéta Cejnarová a Marcela Moravcová- už nejsou mezi námi. Věnujme jim hlučnou vzpomínku a pojďme v září 2013 udělat ženskou 30 way!

Na podporu tohoto projektu chystáme s koučem Gejzou kočičkové minicampy v tunelu na zlepšení RW pozice a několik tréninků z letadla. Termíny budou oznámeny. Do přípravky se může přihlásit každá parašutistka, která chce zažít hřejivou atmosféru Kočiček.

 

skyvan

 

Veliká pochvala každé kočičce, která přijela a stala se rekordmankou. Jsou to tyto zasloužilé sportovkyně: Jana Beranová, Dáša Brožková, Andrea Buriánková, Katka Čápová, Katka Hanzlíková, Jitka Hejlová, Míša Hasilová, Jiřina Klapková, Silva Karková, Petra Krajzlová, Alena Majkowská, Renáta Mazelová, Hanka Opálková, Bára Paříková, Martina Pátá, Marta Rydlová, Daniela Staňková, Markéta Svobodová, Markéta Tomšů, Hanka Uríková, Milka Vaňková, Zuza Vostrovská a Míša Jerhotová.

Zvláštní poděkování patří Gejzovi, který kočičky koučoval trpělivě a rád, kameramanovi Petrovi Lugimu Bednaříkovi, který vše nezištně  natáčel, rozhodčímu Vaškovi Červenkovi, který kočky spočítal, řídícímu seskoků Petrovi Hlaváčkovi, který je pustil nahoru v pravou chvíli. Děkujeme pilotovi Filipovi, který nás nikdy nezahodil a celému ansámblu Pink za laskavé podmínky a příjemnou grilovačku. Díky náčelníkovi AK Klatovy Zdeňkovi Sklenářovi za mírnou cenu ubytování na letišti a hospodskému Radkovi a jeho týmu za kalorie potřebné k rekordu. Velké díky pěti Tibeťanům, díky kterým nás nebolí záda, speciální poděkování čivavákovi Vřesovi Tomšů za povzbuzující olizování našich výstřihů a ministrovi zdravotnictví za prohibici, díky které nás v neděli nebolela hlava (až tak moc).

Na Kočičky 2013 se těší organizátorky
Jitka a Marta

FOTO: Petr Lugi Bednařík

 

BONUS - hlášky

Dáša:Jsem mladá holka ve starém těle, ale kluci říkali, že by to bylo lepší obráceně.

Bára: při snídani - pohotová odpověď na otázku jak vypadá vřes „Vyšší rostlina kvetoucí v pozdním létě nafialovělými kvítky….“ a kočičkám spadla brada

Dáša: reakce na nápis na kalhotkách bring back hairy pussy a diskusi o vyholených pussy – „Když jsem byla mladá, tak se to nenosilo.... a teď už to pelichá samo.“ 

Kocicky 2012
  Komentáře (2)
RSS komentáře
 1 Přidal Hanka website, 19. 09. 2012 20:04
Lugi, děkujeme za bombošku, v těžkých časech prohibice se k jinému dopingu nedostaneme:-)
 2 Přidal Mezzanine, 19. 09. 2012 21:01
Ještě jednou děkuju, že jsem toho mohla být součástí. Těším se na příští rok! P.S.: Mluvila jsem s pár kočkama, co letos nebyly a tvářily se, že se příště přidají, tak uvidíme 8)

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte..

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Předch.   Další >