Hledání

Přihlášení

Home arrow Články arrow Zajímavosti arrow Mistrovství České republiky v indoor skydivingu
Mistrovství České republiky v indoor skydivingu PDF Tisk E-mail
Autor: Hana Uríková, 10. 09. 2014 (12415x shlédnuto)
logoJak všichni víte, IPC letos odsouhlasila indoor skydiving jako oficiální sport a indoor skydiving se stal jednou z disciplín parašutismu. Ráda bych vás tímto všechny pozvala na oficiální 1. Mistrovství České republiky v indoor skydivingu. Prosím mějte na paměti, že uzávěrka přihlášek je 17. září 2014.

 

 

 

Akce se bude konat v Hurricane Factory Prague (bývalá Skydivearena) dne 26.9.2014.

V čem se bude soutěžit? Hlavně v erwéčkách! Byly vypsány 4 kategorie v RW-4, tak jak jste někteří zvyklí ze zimní tunelové ligy. Pro RW závody již máme přihlášeno 8 týmů, ale chtělo by to posílit zejména kategorii A, která s podivem zatím čítá jediný závodní tým (ačkoliv v zimní tunelové lize je suverénně nejobsazenější kategorií)! Proto apeluji na všechny RW týmy za ktegorie A - přihlaste se, šance na výhru v podobě volných minut je vysoká - stačí ještě dva týmy a každý si přijde na své :-)

V kategorii AAA jsou letos 4 týmy, bude to napínavý boj:
rw1

A o co že se bude bojovat? Samozřejmě především o prestiž - každý chceme mít diplom z vítězství na oficiálním prvním Mistrovství České republiky v indoor skydivingu. Jak už jsem ale neznačila, bojovat se bude i o hodnotné ceny - při účasti tří a více týmů v kategorii můžete vyhrát až půl hodiny letového času! 

1. místo 30 minut
2. místo 20 minut
3. místo 10 minut

Vedle RW-4 bude probíhat i neoficiální Mistrovství ve freefly, konkrétně VFS-2, tedy freefly dvojic. Jedná se o poměrně novou disciplínu a závodů se může zúčastnit kdokoliv, kdo chodí do tunelu občas trénovat freefly. Začátečnická kategorie probíhá pouze na zádech a na břiše, intermediate je pro sedáky a open kategorie pro ty nejzkušenější, kteří už umí bezpečně létat hlavou dolů. Svoji kategorii si tedy najde každý freeflyista!

V současné chvíli je nejvíce obsazena kategorie Intermediate, své zastoupení už ale mají i kategorie Rookies a Open. Vy, kteří chodíte občas létat do tunelu freefly, nebojte se toho a pojďte se přihlásit na závody. Na obrázcích níže si můžete prohlédnout ukázku divepoolu (pozor, skutečně jen ukázku, nejedná se o celý divepool) pro vyhlášené tři VFS-2 kategorie.

Na všechny závodníky čeká po ukončení sportovního klání raut v restauraci - kde posléze proběhne i slavnostní vyhlášení vítězů. O zábavu bude postaráno - a proto doufám, že na závodech uvidíme všechny - nejen ty, kteří mají ambice útočit na čelní pozice výsledkové listiny, ale i ty, pro které jsou závody společenská událost.

Vstupné je Kč 2000 za osobu, v případě, že se chcete účastnit závodů jak v RW tak ve FF, je vstupné Kč 3500 za osobu. Uzávěrka přihlášek je 17. září 2014!

Akce má vytvořenou událost na Facebooku , kde se můžete dozvědět aktuálně přihlášené týmy.

Více se dozvíte v propozicích. Přihlášky či dotazy zasílejte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Ukázka divepoolu postupně odshora dolů kategorie Rookies, Intermediate a Open:

rookie

intermediate

open
  Komentáře (2)
RSS komentáře
 1 Přidal Hanka, 17. 09. 2014 10:33
K této chvíli je přihlášeno celkem 8 RW týmů a 9 FF týmů. Uzávěrka přihlášek je DNES - poslední šance se přihlásit :)
 2 Přidal Hanka, 28. 09. 2014 20:18
Výsledky si můžete prohlédnout zde: 
http://www.nspace.co.za/inTime/InTimeMeetDetails.aspx?CID=41&DBID=12&MID=186&IT

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte..

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Předch.   Další >