Hledání

Přihlášení

Home arrow Články arrow Zajímavosti arrow Rekordy rekordy, všude kam se podíváš...
Rekordy rekordy, všude kam se podíváš... PDF Tisk E-mail
Autor: Lojzek Šprachta, 12. 11. 2008 (7523x shlédnuto)
rekordLetošní rok je ve znamení rekordů v RW big way. Začnu poněkud netradičně a to sice tím, že letos v létě skočili v Polsku pod vedením Normana Kenta a Kate Cooper-Jensen 45 way.

Video můžete najít zde: http://www.skydive.pl/bwc/rekord_video.wmv

U nás to byl pokus v Prostějově pod vedením Ivana Coufala, kde nevyšlo počasí a posléze úspěšný pokus v Příbrami, Jan "Gejza" Klapka, kde sice vyšlo počasí, ale pro změnu bylo málo lidí. Video z této akce:

 

Zúčastnil jsem se obou akcí u nás a rád bych srovnával. Jenomže s odstupem času mi tyto dvě akce připadají nesrovnatelné, hlavně kvůli přístupu lidí. Ale každopádně hojná účast a disciplína v Prostějově dává tušit výrazné překonání letošního rekordu příští rok. Tak jen připomínám, že předběžný termín je 9.–12. 6. 2009 nebo 23.–26. 6. 2009.

Také bych rád touto cestou upozornil na akci v Polsku, která se bude konat 15.–19. 6. 2009. Organizátoři big way campu si tentokrát dali za cíl 100+ way složený z lidí z bývalého východního bloku Evropy. Opět pod vedením Kate Cooper-Jensen a Larry Hendersona, organizátorů mimo jiné i světového rekordu 400way.

Tento camp bude primárně zaměřen na 25–50 way, z nichž se posléze vybere 100 lidí na několik málo pokusů o 100way. A skokani, kteří se do 100way nedostanou, budou stále skákat organizované 25–50 way, což je na naše podmínky poměrně dost.

K tomuto campu bude spuštěn i samostatný web někdy na přelomu listopad/prosinec 2008. Každopádně Vás budu včas informovat.
  Napište první komentář
RSS komentáře

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte..

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Předch.   Další >