Hledání

Přihlášení

Home arrow Články arrow Špatné zkušenosti arrow Špatná zkušenost se servisem padáku II.
Špatná zkušenost se servisem padáku II. PDF Tisk E-mail
Autor: Gondo, 24. 01. 2008 (7323x shlédnuto)

Záložní padák Pod tímto názvem je na stránkách www.sky-dive.cz zveřejněn popis další nepříjemné zkušenosti s riggerským servisem Romana Štengla. Sám postižený Karel Kott se v textu snaží závažnost celého problému zlehčit, doslova píše: "Opravdu za tím já nic nevidím a už vůbec ne,že by mě chtěl Roman úmyslně poškodit".

Já ovšem znám jména dalších dvou lidí, kteří udělali při nákupu techniky od Romana Štengla přesně tutéž zkušenost - záložák byl v obou případech o mnoho let starší, než jak to bylo při nákupu prezentováno.

Nevím jak se to jeví vám, ale to se snad už nedá považovat za politováníhodný omyl?

Název tohoto článku se odkazuje k textu z loňského roku - Špatná zkušenost se servisem padáku
  Komentáře (2)
RSS komentáře
 1 Přidal stefoun, 24. 01. 2008 21:29
Já nevím, ale pokud právě sám "poškozený" za tím nic nevidí, pak mi to přijde celé trochu nafouklé. Stala se chyba, evidentně, a ne malá, ale jak z toho, co je na sky-dive.cz napsáno vyplývá, obě strany se úplně normálně dohodly... Takže pokud něco, spíš bych to nadepsal jako chyba číslo 2 než špatná zkušenost. Navíc ono vyjádření působí spíš jako kus emailu adresoveného někomu osobně, než jako něco co dotyčný poslal k "otištění". Docela by mě zajímalo, kolik se na které DZ (nebo riggerské dílně) zabalí nebo sestaví padáků. Jestli takové případy nejsou do značné míry spíš funkcí náhody, jejíž pravděpodobnost s objemem roste, než čehokoli jiného.
 2 Přidal Gondo website, 25. 01. 2008 07:54
To stefoun: Díval bych se na to přesně jako ty, pokud by se to stalo riggerovi, který jinak odvádí perfektní práci. Prostě ojedinělý omyl, kdo z nás někdy něco nezvoral? Ale jak jsem psal výše - osobně znám dva další lidi, kterým Roman provedl totéž. A to už mi u jediného riggera nepřipadá jako náhoda.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte..

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Předch.   Další >